Skontaktuj się z nami    

  Logowanie klienta   

  Logowanie pracownika  | 

 

 

O Orridge

 

 

Strona główna>Polski>


O Orridge

Zapytania handlowe


Żeby poznać nasze rozwiązania inwentaryzacyjne dla handlu detalicznego i innych sektorów, zadzwoń:

+44 1279 775600

Dane kontaktowe
   Orridge


Wyślij email do Orridge
 


Jednym z najważniejszych aspektów naszych rozwiązań inwentaryzacyjnych jest obsługa klienta, nie bylibyśmy zaś w stanie spełnić nieustannie zmieniających się wymagań klientów, gdyby nie nasi kluczowi pracownicy. To właśnie im zawdzięczamy znakomitą reputację w branży inwentaryzacyjnej; konsekwentnie świadczą usługi najwyższej jakości, gwarantując naszym klientom precyzyjną i punktualną inwentaryzację, co w ostatecznym rozrachunku umożliwia im zwiększenie zyskowności.

 

Paul Harding
Dyrektor zarządzający

Pracę w Orridge rozpoczął w roku 1984 jako negocjator sprzedaży w Dziale Sprzedaży Farmaceutycznej. W ciągu czterech lat został kierownikiem ds. sprzedaży tego działu, następnie zaś wykonał kolejny krok w karierze, przejmując element sprzedaży inwentaryzacji. Do Zarządu został powołany w 1995 roku jako dyrektor sprzedaży, a w czerwcu 2004 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego. Od tego czasu odpowiada za przekształcenie spółki w zyskowną ogólnoeuropejską firmę specjalizującą się w inwentaryzacji w handlu detalicznym, co obejmuje między innymi franczyzowanie usług w określonych krajach europejskich. Paul jest również dyrektorem Vennersys od 2008 roku, a także pełni rolę dyrektora wykonawczego Christie Group od 2011 roku.


Louise Isaac
Dyrektor finansowy

Lou została powołana do zarządu Orridge w maju 2014 r. jako dyrektor finansowy i sekretarz spółki. Lou jest w pełni kwalifikowanym członkiem brytyjskiego Instytutu Rachunkowości Zarządczej (Chartered Institute of Management Accountants); wcześniej pełniła rolę księgowej Orridge na terenie Wielkiej Brytanii, a następnie księgowej Grupy Christie od roku 2009 i głównej księgowej od września 2011 r. Bazując na doświadczeniu, które zyskała w różnorodnych dziedzinach rachunkowości i finansów, służy swoim kolegom z zarządu Orridge pierwszorzędnym wsparciem w zakresie księgowości.


Simon Kniveton
Dyrektor ds. systemów i usług informatycznych

Simon ma ponad 20 lat doświadczenia w organizacjach technologicznych w całej Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej. Dołączył do Orridge w 2004 roku i jest odpowiedzialny za rozwój strategiczny naszych systemów i usług informatycznych w całej Europie.


Darren Flack
Dyrektor ds. relacji z klientami

Ponad 15 lat pracy w inwentaryzacji zaowocowało rozległym doświadczeniem praktycznym oraz doświadczeniem w kontaktach z klientami, dzięki czemu Darren jest w stanie zapewnić właściwe podejście w celu dostarczenia każdemu klientowi Orridge najwyższego poziomu usług. Jako dyrektor ds. relacji z klientami Darren jest odpowiedzialny za relacje z klientami oraz za Dział Opiekunów Klienta.


Peter Davies
Dyrektor sprzedaży

Peter jest odpowiedzialny za działalność bieżącą i rozwój Działu Sprzedaży i Marketingu. Peter jest w naszej grupie od 2001 roku, kiedy rozpoczął pracę jako kierownik ds. rozwoju biznesu. W 2005 r. objął obecne stanowisko wicedyrektora ds. handlu detalicznego, dystrybucji i magazynowania.


Maxine Johnson
Dyrektor naczelny – Europa

Maxine dołączyła do grupy w 2006 roku. Z poprzednich ról w sektorze usług wyniosła bogate doświadczenie w pracy na wyższych stanowiskach kierowniczych. Początkowo była mocno zaangażowana w zarządzanie zmianą w oddziałach w Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie 3 lata Maxine wzięła na siebie praktyczną i aktywną rolę w rozwoju działalności w Europie. W rezultacie objęła obecne stanowisko, polegające na zarządzaniu europejską działalnością firmy z siedzibą w Brukseli, Belgia.


 

 

 
   

©1846-2010 Orridge & Co. Wszystkie prawa zastrzeżone | Logowanie klienta | Logowanie pracownika | Wyłączenie odpowiedzialności | Mapa witryny | Inwentaryzacja w handlu detalicznym

Belgium Czech Germany United Kingdom Spain France Italy Netherlands Poland