Skontaktuj się z nami    

  Logowanie klienta   

  Logowanie pracownika  | 

 

 

Wiadomości i wydarzenia

 

 

Strona główna>Polski>


Wiadomości i wydarzenia

Zapytania handlowe


Żeby poznać nasze rozwiązania inwentaryzacyjne dla handlu detalicznego i innych sektorów, zadzwoń:

+44 1279 775600

Dane kontaktowe
   Orridge


Wyślij email do Orridge
 


Data

Tytuł

March, 2015

Orridge'a będzie wystawiać na Retail Business Technology Expo (RBTE) w Olympia, Londyn

10th-11th March

Orridge'a będzie wystawiać na Retail Business Technology Expo (RBTE) w Olympia w Londynie na 10 i 11 marca. RBTE jest największym i najszybciej rozwijających się impreza rozwiązania dla handlu detalicznego w Europie i jest mocno zakorzeniona musi uczestniczyć wydarzenie dla handlu detalicznego. Dołącz do nas na stoisku 870.

September, 2014

Orridge'a London Fashion Weekend uczęszczał

September 2014

Orridge'a London Fashion Weekend uczestniczył z kilku wybranych klientów z naszych detalistów odzieżowych, doświadczyć wiedzę poufnych z pierwszej ręki i porady w stylu od znanych brytyjskich marek mody. Klienci korzystają pokazy wybiegu, pop-up markowe sklepy, Hair & Beauty z wiodących ekspertów z branży.

May, 2014

Orridge'a wspierać forum ORIS Krzyż Networking

8th May 2014

Orridge'a byli zadowoleni wspierać forum ORIS Krzyż Networking na drugi rok z rzędu. W tym roku odbyła się w tor wyścigowy Silverstone słynnego.

April, 2014

Zwycięzca ogłoszony konkurs Oszustwo detaliczny

4th April 2014

Magdalena z Sainsbury odgadniętych ilość pisanek w słoiku na ostatnim pokazie Detalicznej i oszustw w Hammersmith wygrał 500 funtów Harrods Bony. Gratulacje Magdalena!

October, 2013

Oszustwo detaliczny "On the Road" 2013

10th October, 2013

Orridge'a będzie wystawiać na Retail oszustw "na drodze" na Stadionie King Power w Leicester na 10 października. Oszustwo detaliczny jest ostateczne wydarzenie dla wszystkich aspektach nadużyć fizycznych i technologicznych oraz zapobiegania stratom w środowisku detalicznym. Orridge'a są zachwyceni uczestniczy co jest wiodącym wydarzeniem w społeczności zapobiegania utraty detalicznych.

Dołącz do nas na stoisku 33 w Oszustwa dalej Retail "On the Road" konferencji. Odwiedzania targów będzie można do sieci z kolegów i rówieśników wszystkich na stadionie King Power.

May, 2013

Wszystkie Orridge'a nadzorujące w Anglii i Walii są obecnie poziom NVQ 2 Kwalifikowany

21th May 2013

Orridge'a Nieustannie staramy się szkolić i rozwijać naszą drużynę.Szkolenia waha się od rąk na podejście do uczenia się opartego na biurku. Każdy kurs jest starannie dobrany, aby rozwijać i pomóc przeprowadzić ważną rolę każdego członka rodziny Orridge'a ma w organizacji.

Wszystkie Orridge'a nadzorujące w Anglii i Walii są obecnie poziom NVQ 2 kwalifikowana

Orridge'a zapisali administratorom na poziomie o 2 NVQ dla drużyny prowadzi. NVQ'S są związane z pracą, kwalifikacji w oparciu o kompetencje. Są one specyficzne dla danego sektora i odzwierciedlają wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wykonania zadania. Koncentrują się one na praktyczne działania, a także wiedzy i zrozumienia.

NVQ na składają się z mieszaniny szkolenia i oceny. Szkolenia mogą być prowadzone zarówno w grupie lub indywidualnych sesji. Oceny prowadzone są w miejscu pracy poprzez obserwacje przez wykwalifikowanych rzeczoznawców, którzy odwiedzą wszystkich kandydatów. Od szkoleń i oceny, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia portfolio dowodów, aby wykazać, że mają uprawnienia do spełnienia standardów NVQ.

Orridge'a Nadzorcy są obecnie szkoleni, jak kwalifikacje awaryjne ekipa ratunkowa.

To jest zapewnienie, że w mało prawdopodobnym przypadku awarii lub uszkodzenia nie ma Udzielający pierwszej pomocy na miejscu i że pierwsza pomoc może być podawany przez przedstawiciela Orridge'a.

November, 2012

Orridge'a podpisuje pierwszą umowę franczyzy

28th November 2012

Orridge'a ma przyjemność poinformować o zakończeniu swojej pierwszej umowy franczyzy, obejmujących sąsiednie terytoria, Niemcy i.

Ten ruch zwiększa możliwości inwentaryzacji Orridge'a w Europie kontynentalnej.Zainteresowane mieć dostęp do kompleksowego pakietu Grupy technologii i systemów oraz korzyści z operacyjny doświadczony franczyzobiorca korporacyjnego wiem jak z Orridge'a. Klienci będą mogli korzystać z mundurowych paneuropejskiej usługi świadczonej na miejscu w odpowiednich obywateli lokalnych.Zarząd przewiduje, że Orridge'a ta umowa franczyzowa doprowadzi do natychmiastowego, pozytywnego wkładu w przedsiębiorstwo jako całość, a do jej klientów.

October, 2012

Orridge'a wykazuje co Retail Oszustwo "On the Road"

Wydarzenie Dnia: 4th October, 2012.

W dniu 4 października, Orridge'a będzie targach Retail Oszustwo "On the Road" na stadionie Energetyka króla w Leicester. Oszustwo detaliczny jest ostateczne wydarzenie dla wszystkich aspektach nadużyć fizycznych i technologicznych oraz zapobiegania stratom w sprzedaży detalicznej.

Dołącz do nas na stoisku 33 w Oszustwa dalej Retail "On the Road", konferencji, gdzie można oczekiwać, aby usłyszeć, poznać i doświadczyć najlepszych w studiach przypadków sprzedawca, spostrzeżeń i wiedzy dostawcy na rynku od wewnątrz oszustw i zapobiegania utracie społeczność. Odwiedzania targów będzie można do sieci z kolegów i rówieśników wszystkich na stadionie King Power.

April, 2012

Oszustwo detaliczny 2012

19 kwietnia 2012 odbywające się w Novetel, Londyn West.

Wydarzenie Dnia: 19th April 2012.

Jesteśmy znowu czekamy na targach pokaz Detalicznej oszustw. Znajdziecie nas na stoisku 32. Aby uzyskać jak najwięcej z dnia i masz odpowiedź, której szukasz nie wahaj się zarezerwować na spotkanie z członkiem zespołu Orridge'a tu i będziemy bardziej niż szczęśliwi, aby zaplanować przedziale czasu dla Ciebie. Cieszymy się widząc cię tam!

March, 2012

Doroczna konferencja Retail Week

Doroczna konferencja Retail Week

Wydarzenie Dnia: 14th and 15th March 2012.

Retail Awards tydzień - 15 kwiecień 2012, Grovener House Hotel, Park Lane w Londynie

January, 2012

Detal Zaufanie London Ball

Orridge'a do udziału w Ball detaliczny Zaufanie Londyn

Wydarzenie Dnia: 30th January 2012

Jako zwolennicy Retail Powierniczego Orridge'a przyjemnością będzie uczestniczył w odbywających detaliczny Zaufanie London Ball w Grosvenor House, Park Lane, Londyn

October, 2011

Orridge'a wykazywać się oszustw Retail "W drodze"

Orridge'a wykazywać się oszustw Retail "W drodze"

Wydarzenie Dnia: October, 2011

Orridge'a będą targach Retail Oszustwo "W drodze" na Stadionie Walkers w Leicester. Znajdziesz nas na

Oszustwa detaliczny jest ostateczne wydarzenie dla wszystkich aspektach nadużyć fizycznych i technologicznych oraz zapobiegania szkodom w środowisku detalicznym - Nadużyć Finansowych Detal "na drodze", kontynuuje tę kompozycję na Stadionie Walkers, Leicester do trzeciej "na drodze" wycieczka. Orridge'a będzie pomoc w edukacji delegatów z przykładami rozwiązań strat i zapobiegania z punktu widzenia naszych Klientów.

http://retailfraudnetwork.com/events/retail-fraud-on-the-road-1

May, 2011

Orridge'a Uczestniczy Newmarket Races

Orridge'a Uczestniczy Newmarket Races

Wydarzenie Dnia: May, 2011

April, 2011

Detal Wystawa Oszustwo

Orridge'a wykazuje co Retail Wystawie Nadużyć Finansowych

Wydarzenie Dnia: April, 2011

Wystawa Oszustwo detaliczna: Hammersmith, Londyn kwiecień 2011

October, 2010

Orridge'a wykazuje co Retail Oszustwo "On the Road"

Orridge'a wykazuje co Retail Oszustwo "On the Road"

Wydarzenie Dnia: October, 2010

W dniu 7 października Orridge'a będzie targach Retail Oszustwo "On the Road" na Stadionie Walkers w Leicester. (Znajdziecie nas na stoisku 3)

Dołącz do nas na drugim oszustw detaliczny "na drodze" konferencji, Słuchajcie, uczyć się i doświadczać, co najlepsze w studiach przypadków sprzedawca, spostrzeżeń i wiedzy dostawcy na rynku z poziomu nadużyć i strat zapobiegania społeczności powiększonej połowu z kolegów i rówieśników wszystkich na 7 Stadion Walkers, październik.

http://www.retail-knowledge.com/RFOTR2010/

August, 2010

Biorąc Zdjęcie Forum kontynuuje rozmach

Biorąc Zdjęcie Forum kontynuuje rozmach

Wydarzenie Dnia: August, 2010

Od uruchomienia www.takingstockforum.co.uk forum nadal nabierać tempa i wzrostu. Przy stałym wzroście członków internetowych i więcej osób przyczyniających się do dyskusji na forum, dlaczego nie dołączyć dzisiaj i nie pozostanie w tyle

http://www.takingstockforum.co.uk/

July, 2010

Trening wzrost pracownicy Orridge'a

Trening wzrost pracownicy Orridge'a

Wydarzenie Dnia: July, 2010

W ciągu roku wzrosła Orridge'a szkolenie administratora z regionalnych sesji w klasie koncentruje się na konkretnej realizacji usług klienta.

Wszystkie sesje zostały dobrze przyjęte przez organy nadzoru zajmujące iw rezultacie, więcej sesji zaplanowano jeszcze w tym roku.

June, 2010

Orridge'a obsługuje ...

Orridge'a obsługuje ...

Wydarzenie Dnia: June, 2010

Przez cały rok Orridge'a posiada różne imprezy pozyskiwania funduszy wewnętrznie, aby zebrać pieniądze i ciągle oddawania do pomocy i wsparcia naszych preferowane organizacji charytatywnych: - Dzieci w Potrzebie, Retail Trust & Breast Cancer Care.

May, 2010

Detal Funkcja Tydzień

Detal Funkcja Tydzień

Wydarzenie Dnia: May, 2010

Szczuplejsze, Meaner, bardziej ekologiczne detaliczna łańcucha dostaw globalna recesja, niestabilne ceny ropy i zmieniające się potrzeby konsumentów oznaczało sprzedawców poszukiwane efektywności i innowacji w łańcuchu dostaw w całej Noughties.

Kliknij na poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat tego artykułu ....

http://www.retail-week.com/decade-essays/a-leaner-meaner-greener-retail-supply-chain/5012549.article

April, 2010

Orridge'a / Wickes obecny na oszustw Detalicznej

Orridge'a / Wickes obecny na oszustw Detalicznej

Wydarzenie Dnia: April, 2010

Na 20 kwietnia Orridge'a wystawione i przedstawione z Wickes oszustw detalicznej.

Weź Strata Zapobieganie sterowania Zdjęcie

W dzisiejszym wymagającym środowisku jest to niezbędne, aby nieustannie szukać sposobów na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Jednym ze sposobów uzyskania korzyści Wickes jest przez niezależne liczby papierów wykonywanych przez Orridge'a dla zakresu 6,000+ produktów. W ten sposób zapewnia się, że plik do aktualnych akcji i wgląd w obszary potencjalnych słabości, nie tylko w sklepach, ale w ramach całego łańcucha dostaw dla portfela ponad 190 placówek. Inwentaryzacja Wickes ma kluczowe znaczenie dla realizacji strategii stockloss do którego Orridge'a zapewnia kluczową rolę w zapewnieniu zaufania cykli giełdowych, zapewnienie działania redukcji skurczu, które mogą być dostosowane do wiarygodności. Kliknij, aby obejrzeć na żywo materiał wideo.

http://www.orridge.co.uk/popup.asp

April, 2010

Orridge'a sponsorować detaliczna Directors Oszustwa Kolacja

Orridge'a sponsorować detaliczna Directors Oszustwa Kolacja

Wydarzenie Dnia: April, 2010

W dniu 19 kwietnia Orridge'a sponsorem Kolacja detaliczna Directors Oszustwa na Gordona Ramsaya Claridges Private Dining.Noc okazała się wielkim sukcesem i cieszył wszystkich najlepszych specjalistów detalicznych, którzy uczestniczyli.

March, 2010

Retail Awards Orridge'a uczestniczyć

Retail Awards Orridge'a uczestniczyć

Wydarzenie Dnia: March, 2010

W dniu 4 marca Orridge'a Retail Awards uczestniczyło aby świętować i nagradzać doskonałości i innowacyjności w Retail. Awards okazała się fantastyczna noc, i cieszył wszystkich. W Oracle Retail Week Awards są uznawane jako ogromne wyróżnienie przez wszystkich, którzy pracują w ramach detaliczny i pomóc do zaprezentowania innowacji w sektorze.

January, 2010

Orridge'a uruchamia www.orridge.eu

Orridge'a uruchamia www.orridge.eu

Wydarzenie Dnia: January, 2010

Na początku 2010 roku uruchomiono nową Orridge'a strony docelowej Orridge.eu oferując naszej strony internetowej w języku angielskim, francuskim i holenderskim. Orridge'a teraz działa w 18 krajach Europy. Orridge'a Z dumą informujemy, że możemy zapewnić francuski, angielski, niderlandzki, hiszpański, niemiecki i flamandzkie głośniki w celu pomocy na rozwój należytego rozwiązania inwentaryzację, aby spełnić wymagania naszych klientów.

http://www.orridge.eu/

December, 2009

Centrum Badań Retail sponsorzy Biorąc Zdjęcie Forum

Centrum Badań Retail sponsorzy Biorąc Zdjęcie Forum

Wydarzenie Dnia: December, 2009

Centrum Badań detaliczna to najnowsze sponsorzy pokazując swoje poparcie dla nowego Loss Prevention Retail Forum.Forum zapobieganie utracie detaliczny prowadzony jest przez składki z wiodących sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii i wspierany przez szereg spotkań wspólnotowych.

http://www.takingstockforum.co.uk/

November, 2009

Detal Oszustwo łączy Orridge'a sponsorować Biorąc Zdjęcie Forum

Detal Oszustwo łączy Orridge'a sponsorować Biorąc Zdjęcie Forum

Wydarzenie Dnia: November, 2009

Oszustwo detaliczny ma zaszczyt ogłosić, że są obok sponsorem bilansu Forum

http://www.takingstockforum.co.uk/

October, 2009

Oszustwa detaliczna Orridge'a uczestniczyć - Na drodze

Oszustwa detaliczna Orridge'a uczestniczyć - Na drodze

Wydarzenie Dnia: October, 2009

W dniu 7 października oszustw Orridge'a wystawiony w Retail - "On the Road" na Stadionie Walkers, Leicester.

Oszustwa detaliczny "na drodze" przede wszystkim funkcjonalny agendę detalistów Midlands w oparciu o odświeżonej formie gościnnie jeden główny strumień konferencji prezentacji doświadczonych menedżerów najwyższego poziomu od niektórych w Europie i najbardziej siedzibę i innowacyjnej Retail amerykańskiej "użytkownicy końcowi oszustwa prezentujące rozwiązania dla zapobiegania nadużyciom i strat.

September, 2009

Orridge'a uczestniczyć / obecny na Retail Summit The Loss Prevention

Orridge'a uczestniczyć / obecny na Retail Summit The Loss Prevention

Wydarzenie Dnia: September, 2009

W dniu 9 września, a na Orridge'a wystawiane Retail Summit The Loss Prevention.Konferencja odbyła się w Reigate Hill Golf Club i Centrum Konferencyjne w Surrey.

Orridge'a prezentowane na dzień z Calvin Klein, studium przypadku można teraz zobaczyć na naszej stronie internetowej, a strumień wideo wkrótce będzie na żywo.

Prezentacja Opis: Dlaczego recesja napędzane więcej detalistów do outsourcingu inwentaryzacji, ponieważ cel skurczy jako sposób ochrony margines.

http://www.orridge.co.uk/english/casestudies-calvin-klein.php

August, 2009

Detal Oszustwo Magazyn - Press Release 4

Detal Oszustwo Magazyn - Press Release 4

Wydarzenie Dnia: August, 2009

Detal Magazyn Oszustwo przynosi najnowszą inteligencji w walce skurczu oszustwa detalicznej. Z wnikliwych artykułów na temat technologii zarządzania stratami, HR i komentarz prawnej i pokazać przykłady najlepszych praktyk z całego świata.

W sierpniowym wydaniu, Detal Oszustwo opublikowany kawałek Orridge'a wprowadza na podsumowanie Forum na ich formatu cyfrowego magazynu online.Wprowadzenie brzmi: Kiedy jesteś w branży inwentaryzacji, to druga natura, aby móc dokonać podsumowania wszystkich sprawach związanych z utratą i kurczyć i jak nią zarządzać. Jest to szczególnie przypadku, gdy świadczą inwentaryzacji jako outsourcingu funkcji gdzie jako niezależnych audytorów firmy mogą zaoferować beznamiętnym uwagę rachunek zysków i strat nieskalanej przez ryzyko związane z wewnątrz zmowy nieuczciwego pracowników, którzy malować bardziej korzystny obraz akcji własnych w celu pokrycia niezręczności. Innymi słowy "wychodząc na zewnątrz do zliczania zapobiega klientów detalicznych z wychodzeniem do liczenia" w postaci utraty zasobów.

Proszę patrz strona 29 do pełnego artykułu.

http://content.yudu.com/A1f2xa/RF0809/resources/index.htm?referrerUrl=http%3A%2F%2Fwww.retail-knowledge.com%2Fretailfraud-magazine%2Fmagazine.html

July, 2009

Orridge'a sponsor bilansu - Loss Prevention Forum

Orridge'a sponsor bilansu - Loss Prevention Forum

Wydarzenie Dnia: July, 2009

Bilans (www.takingstockforum.co.uk) to nowe forum Loss Prevention detaliczny, zaprojektowany tak, aby przedsiębiorstwa handlu detalicznego, aby wspólnie, wymianę najlepszych praktyk i doświadczeń, a także dawać i otrzymywać porady od kolegów z branży. Od pewnego czasu, wielu sprzedawców w całej Wielkiej Brytanii wyrazili pragnienie, aby być częścią tak potężne narzędzie komunikacji, poprzez wykorzystanie forum społeczności. Istnieje powszechne uznanie dla silnych korzyści, takie forum internetowe mogłyby zapewnić.Biorąc Stock- forum detaliczna Loss Prevention jest sponsorowana przez The Retail Nadużyć Finansowych Magazine i Orridge'a i będzie napędzany przez składek z wiodących sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii i wspierany przez szereg spotkań wspólnotowych.

Dlaczego nie zapisać się do bezpłatnego członkostwa dziś i pisz komentarze / pytania własnych.

http://www.takingstockforum.co.uk

June, 2009

Orridge'a przeprowadzić szerokie stocktakes w Hiszpanii

Orridge'a przeprowadzić szerokie stocktakes w Hiszpanii

Wydarzenie Dnia: June, 2009

Ze względu na sukces naszej ekspansji w Europie, z wykorzystaniem naszych scentralizowanych działań europejskich, Orridge'a Świadczymy szerokie kosztowo rozwiązania skuteczne inwentaryzacji do kilku klientów w Hiszpanii.

March, 2009

Orridge'a uczestniczyć wyroczni Retail Awards

Orridge'a uczestniczyć wyroczni Retail Awards

Wydarzenie Dnia: March, 2009

W dniu 19 marca Orridge'a Retail Awards uczestniczyło aby świętować i nagradzać doskonałości i innowacyjności w Retail. Awards okazała się fantastyczna noc, i cieszył wszystkich. W Oracle Retail Week Awards są uznawane jako ogromne wyróżnienie przez wszystkich, którzy pracują w ramach detaliczny i pomóc do zaprezentowania innowacji w sektorze.

November, 2008

Detal Oszustwo Magazine- prasowa 3

Detal Oszustwo Magazine- prasowa 3

Wydarzenie Dnia: November, 2008

W takich napiętych czasach w gospodarce, rewidenci zmusza sprzedawców do przeprowadzenia liczby akcji z trzecim stocktaker partii, ile potrzebują, aby zmniejszyć ryzyko poprzez redukcję kosztów i osiągnięcie dane, które mogą być odpowiedziały na.

Te 3-gie dostawcy oprogramowania mają być dobre i zainwestowały w najnowszej technologii inwentaryzacji zaoferować gwarancję do detalistów, że może dostarczać dokładności w odpowiednim czasie i tuż Koszt

Często słyszymy audytorzy użyć mówiąc: "czas jest realny. osób trzecich dostawców Inwentaryzacja posiadać wiedzę, że informacje są rzetelne i nie został skażony. Daje audytorów coś polegać na wiedzy i jak outsourcingu technologia stosowana dzień w dzień, zapewnia lepsze wyniki, w przeciwieństwie do pracowników, którzy korzystają z magazynu sprzętu rzadko i najczęściej mają mniej doświadczenia na proces liczenia. Istnieje również obawa zmowy i forma liczby bezstronność w in-house. w wszystkich nakładów wykonaliśmy w technologii umożliwiło organizację wykazać lepszy zwrot inwestycji, minimalne koszty i wydatki kapitałowe.

September, 2008

Clay Shooting Dzień korporacyjna

Clay Shooting Dzień korporacyjna

Wydarzenie Dnia: September, 2008

W czwartek 25 września Orridge'a gospodarzem jednego z ich niesławny dni zdjęciowych gliny korporacyjnego w Broomhills Shooting Ground. Orridge'a zaprosiliśmy ich obecnych klientów, takich jak: - Argos, Burberry, New Look, Superdrug, Waterstones, WH Smiths i Wilkinson.

Dzięki temu naszym klientom, aby dołączyć do nas w pełnej akcji dzień składa się z gliny fotografowania gołębi, quadach i poprzecznych działalności Bow przedziały za sobą śniadanie i obiad.

dzień okazał się sukcesem, Wilkinson, WH Smiths i New Look zdobywając pierwsze, drugie i trzecie nagrody nagrody.

September, 2008

Orridge'a uczestniczyć Rising Star Awards

Orridge'a uczestniczyć Rising Star Awards

Wydarzenie Dnia: September, 2008

W czwartek 04 września, Orridge'a udział wschodząca gwiazda Awards w Grosvenor House w Londynie. Impreza z udziałem kilkuset detalistów z całej branży, z recepcji szampana następnie trzydaniowy obiad i oczywiście ceremonii. Orridge'a dołączył na ich stole z niektórych naszych cennych klientów, takich jak: - Boots, WH Smiths i Burberry.

August, 2008

Orridge'a uczestniczyć Rising Star Awards

Orridge'a uczestniczyć Rising Star Awards

Wydarzenie Dnia: August, 2008

W sierpniu, ich drugi Orridge'a opublikowane w komunikacie prasowym w Retail Magazine Nadużyć Finansowych.

"Out hrabiego" Jeśli chodzi o sprzedawców załamanie akcji "coraz outsourcingu inwentaryzacji.

Wyciągając z inwentaryzacji stał krytycznym narzędziem walki psychiatry dlatego detaliści outsourcingu inwentaryzacji w rekordowej liczbie, jako bezpośrednia odpowiedź na kryzys kredytowy. Takie są wyniki specjalistycznego inwentaryzacji Orridge'a które zgłaszane rekordowy wzrost w ciągu ostatniego roku, największy w 162 roku historii- i powinien wiedzieć, jak to jest w biznesie liczy! W ubiegłym roku firma, która zawiera wiele brytyjskich i wiodących europejskich detalistów na jego książek, to na celu dla wzrostu 20% w roku 2006/07. W tym okresie firma, z siedzibą w Harlow, Essex, liczy 693.000.000 sztuk akcji. W ciągu bieżącego roku obrotowego, że postać będzie około 750 milionów ...

http://publishing.yudu.com/Apvgv/RetailFraudSept08/resources/index.htm?referrerUrl=

July, 2008

Nowy Dyrektor Finansowy, UK

Nowy Dyrektor Finansowy, UK

Wydarzenie Dnia: July, 2008

Po roku pracy z Orridge'a jako działanie Dyrektora Finansowego, Philip Wrigley został mianowany naszym pełnym wymiarze czasu Dyrektora Finansowego. Filip jest dyplomowanym księgowym i przynosi bogate doświadczenie z pracy wcześniej finansowych w Wielkiej Brytanii, USA i Europie.

June, 2008

Wystawa w Orridge'a Retail Solutions

Wystawa w Orridge'a Retail Solutions

Wydarzenie Dnia: June, 2008

Rozwiązania Orridge'a wystawiony w Retail z VCS Timeless na 24, 25 i 26 czerwca. Retail Solutions jest największym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii prezentuje szeroką gamę praktycznych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii dla handlu detalicznego, przemysłu rozrywkowego. W tym roku wystawa była w programie Excel w Londynie, niż zwykle miejscem NEC Birmingham, nowa lokalizacja okazała się sukcesem.

May, 2008

Detal Oszustwo Magazine- prasowa 1

Detal Oszustwo Magazine- prasowa 1

Wydarzenie Dnia: May, 2008

Na początku maja, wydarzenia detaliczna rozpoczęła się pierwsza edycja Retail Magazine Nadużyć Finansowych, który krąży w Wielkiej Brytanii ponad 5000 detalistów. Orridge'a opublikował informację prasową, w ramach tej kwestii, który zawierał następujące informacje:

zmniejszyć straty Image: Nie można naprawdę zacząć zmniejszać stratę do momentu dokładnie zmierzone go i zbyt wielu sprzedawców mają niewystarczającą znajomość co ich liczba jest prawdziwa skurczową. Jest to kombinacja tych, którzy myślą, że wiedzą, bo chcą mieć wiarę w ich liczeniu sklepu i procesów pomiarowych w tych, którzy po prostu i nie chcę wiedzieć. Większość należą do byłego obozu, ale nawet tutaj istnieją braki, a mianowicie dokładność i niezależność liczyć.

Trzeba zaufać swoim pracownikom, ale według Theft Globalnego Barometru Retail, wewnętrzne oszustwa nadal rośnie, podczas gdy przed kradzieżą przez klientów zewnętrznych, w sprawie obniżenia w większości krajów. Rzeczywiście, w naszym doświadczeniu, kilka detaliści mogą umieścić swoje ręce na swoim sercu i powiedzieć, że są absolutnie komfortowo integralności liczyć. W najlepszym przypadku może istnieć procedury niechlujstwa spowodowanych przez pracowników próbujących dodać inwentaryzacji w ich już napiętych harmonogramów, więc to nie jest wykonane prawidłowo. W najgorszym wypadku nie jest w mniejszości przypadków, zmowy i spisku w celu ukrycia własnych wykroczeń. Niezależny liczenie jest coraz większe znaczenie z tego powodu. W zeszłym roku było nas ponad 634 mln sztuk, a my zauważyć rosnącą tendencję do outsourcingu inwentaryzacji, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i za granicą z nowych europejskich detalistów teraz kontaktujących się z nami. To dlatego, że zdają sobie sprawę, że detaliści oprócz zapewniając większą dokładność, outsourcing zwalnia pracowników, aby dostać się z pracy, że faktycznie dobrze sprzedających i obsługi klienta.

February, 2008

David Moxon - WH Smith / Peter Davies - Orridge'a: obecny na Retail Show Biznesu

David Moxon - WH Smith / Peter Davies - Orridge'a: obecny na Retail Show Biznesu

Wydarzenie Dnia: February, 2008

Na tegorocznym Retail Show Biznesu David Moxon z WH Smith przedstawił w imieniu Orridge'a za z Peterem Davies (Associate Director, Orridge'a) udzielanie informacji na temat "Jak Shrink skurczu - Korzyści wynikające z zastosowania Trzecich inwentaryzacji Business".

WH Smith, brytyjski najpopularniejszym High Street stationer, księgarz i kiosk. Outsourcingu funkcji liczenia zapasów w sklepach High Street prawie dziesięć lat, z czego osiem były we współpracy z Orridge'a. David Moxon - WH Smith Loss Prevention Operations & Development Manager wyjaśnił, jakie korzyści outsourcingu przyniósł i jak ewoluowała z obopólną korzyścią zarówno WH Smith i Orridge'a.

January, 2008

Orridge'a uruchomić nową stronę internetową

Orridge'a uruchomić nową stronę internetową

Wydarzenie Dnia: January, 2008

W styczniu 2008 roku uruchomiono nową Orridge'a wygląd swojej stronie internetowej oferuje szeroki zakres informacji, narzędzi i opcji internetowych, które obejmują: -

  • Informacje o Orridge'a, takich jak: -. Nasza historia, partnerów, klientów i technologii,
  • Szczegóły naszych sektorach inwentaryzacji i rozwiązania zapewniamy.
  • Up-to-date szczegóły wydarzeń i wystaw planujemy wziąć udział w nadchodzącym roku.
  • Umożliwienie wnioskodawcy aby zobaczyć aktualne miejsca pracy i możliwość zastosowania w Internecie.

Wraz z szybkim tempem wzrostu, które ma w Europie Orridge'a będzie zacząć konwertować miejsce na różne języki w najbliższej przyszłości.

January, 2008

Nowe biura sprzedaży i marketingu

Nowe biura sprzedaży i marketingu

Wydarzenie Dnia: January, 2008

Po miesiącach planowania i przygotowania się Dział Sprzedaży i Marketingu przeszły już do swoich nowych biur w Harlow, Essex. Dało to dodatkową przestrzeń i lepsze warunki pracy.Biuro mieści również kadry zarządzającej naszą europejską operację.

 

 

 
   

©1846-2010 Orridge & Co. Wszystkie prawa zastrzeżone | Logowanie klienta | Logowanie pracownika | Wyłączenie odpowiedzialności | Mapa witryny | Inwentaryzacja w handlu detalicznym

Belgium Czech Germany United Kingdom Spain France Italy Netherlands Poland