Skontaktuj się z nami    

  Logowanie klienta   

  Logowanie pracownika  | 

 

 

Sektor inwentaryzacji

 

 

Strona główna>Polski>


Sektor inwentaryzacji

Zapytania handlowe


Żeby poznać nasze rozwiązania inwentaryzacyjne dla handlu detalicznego i innych sektorów, zadzwoń:

+44 1279 775600

Dane kontaktowe
   Orridge


Wyślij email do Orridge
 


Firma Orridge została założona jako dostawca usług inwentaryzacyjnych dla branży farmaceutycznej i jest to nadal ważna część naszej działalności. Orridge prowadzi inwentaryzację farmaceutyczną zarówno w prywatnych aptekach, jak i w dużych, ogólnokrajowych organizacjach; lista klientów farmaceutycznych jest pokaźna i nieustannie rośnie. Pozycję wiodącego dostawcy usług inwentaryzacyjnych w brytyjskim sektorze handlu detalicznego Orridge zawdzięcza kulturze elastyczności i kreatywności, która umożliwia dotrzymanie kroku nieustannie zmieniającym się wymaganiom tej dynamicznej branży. Najlepiej dowodzi tego szeroka gama indywidualnych usług dla sklepów.

Proaktywne podejście Orridge doskonale sprawdza się również w sektorze supermarketów, dzięki czemu udało nam się nawiązać dobre relacje z niektórymi z największych organizacji w tym obszarze handlu detalicznego. Godne zaufania informacje o zapasach są równie ważne w sklepach, jak w magazynach i centrach dystrybucyjnych naszych klientów. Orridge ma wiedzę i doświadczenie niezbędne w celu dostarczenia usług niezbędnych klientom w tym zakresie.

Rozległe doświadczenie w obsłudze magazynów i centrów dystrybucyjnych w naturalny sposób poprowadziło Orridge w stronę rozwiązań poświęconych łańcuchowi dostaw. Nasi klienci odnoszą dalsze korzyści z precyzyjnych danych i analizy zapasów, które pomagają w stwierdzeniu ubytków zapasów lub niezgodności dokumentacji ze spisem z natury; następnym krokiem jest udoskonalenie sytuacji poprzez zmiany operacyjne.


 

 
   

©1846-2010 Orridge & Co. Wszystkie prawa zastrzeżone | Logowanie klienta | Logowanie pracownika | Wyłączenie odpowiedzialności | Mapa witryny | Inwentaryzacja w handlu detalicznym

Belgium Czech Germany United Kingdom Spain France Italy Netherlands Poland